'Bu Şehir Arkandan Gelecek' dizisinde 'Derin'i oynayan Leyla Lydia Tuğutlu’nun instagram hesabından paylaştığı bikinili pozları ile sosyal medyayı yerinden oynatıp, yine tüm dikkatleri üzerine çekti.

1. Leyla Lydia Tuğutlu’nun bikinili pozları sosyal medyayı salladı!

Leyla Lydia Tuğutlu’nun bikinili pozları sosyal medyayı salladı!

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde 'Derin'i oynayan Leyla Lydia Tuğutlu’nun şu sıralar tatil keyfi yapıyor. Güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, bikinili bir pozunu sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

Sosyal medyayı sıkça kullanan güzel oyuncu son paylaşımı ile sosyal medyayı yerinden oynatıp, yine tüm dikkatleri üzerine çekti.

2. Leyla Lydia Tuğutlu’nun bikinili pozları sosyal medyayı salladı!

Leyla Lydia Tuğutlu, son olarak ATV'de ekrana gelen “ Bu Şehir Arkandan ” gelecek adlı dizide Kerem Bürsin’le başrolleri paylaşmıştı.3. Adriana Lima'yı tahtından indirmişti

Tuğutlu Mart ayında, 2 senedir bir markanın yüzü olan Adriana Lima'yı tahtından indirmiş ve markanın yeni yüzü olmuştu.

4. Güzel oyuncu şu sıralar deniz ve güneşin tadını çıkarıyor.

Güzel oyuncu şu sıralar deniz ve güneşin tadını çıkarıyor.

Instagram’da 1.4 milyon takipçisi olan oyuncu, tatilden fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. Tuğutlu’nun paylaştığı kareler ise takipçilerinden büyük beğeni ve çok sayıda yorum aldı. 

5. İşte paylaşımlarından bazıları…

29 Ekim 1989 senesinde dünyaya gelen Leyla Lydia Tuğutlu doğma büyüme Berlin'lidir. Türk vatandaşı olan Leyla Lydia Tuğutlu model, oyuncu ve 2008 Türkiye Güzelidir. Çok iyi derece İngilizce ve Almanca konuşabilen Leyla Lydia Tuğutlu ilk olara Es-Es dizisinde İrem karakterini oynadı.

7. Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? Aslen nereli kaç yaşındadır?

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? Aslen nereli kaç yaşındadır?

İlk yılları

Berlin'de doğdu. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızıdır. İlk okula Türkiye'de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatuvar da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuvarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. Halen İstanbul Üniversitesi'nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Es-Es dizisinde İrem karakterini canlandırdı. Atvde yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu'nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırdı.

Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırmşıtır. Delibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaşmıştır. Sonra ise Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterini canlandırdı. Şu anda Kerem Bürsin ile başrolü paylaştığı "Bu Şehir Arkandan Gelecek" dizisinde Derin karakterini canlandırmaktadır.

8. Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışması

Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışması

Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışmasında Leyla Lydia Tuğutlu birinci oldu. Türkiye'nin en güzel kızına tacını, yarışmanın jüri üyesi Paris Hilton taktı. 12 Aralık 2008 tarihinde Türkiye'yi Güney Afrika'nın Johannesburg kentinde yapılan Miss World yarışmasında temsil etti. 2005'te Best Model of Turkey yarışmasında Best Promising seçilerek 2006'da Çin'de yapılan Miss Tourism Queen International'da 'Princess' ödülüne layık görülmüştür. Fashion TV Moda Oskarları 2007'de "Gelecek vaad eden model" seçildi.

Filmografisi

 • 2009 - 2010 ES-ES İrem Başrol oyuncu
 • 2010 - 2011 Kirli Beyaz Melis Yardımcı oyuncu
 • 2012 - 2015 Karadayı Songül Kara Yardımcı oyuncu
 • 2015 - 2016 Kiralık Aşk İz Yardımcı Oyuncu
 • 2016 Tatlı İntikam Pelin Başrol Oyuncu
 • 2017 - Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin Başrol Oyuncu

10. Sinema

Sinema

Sinema

 • 2013 Günce Aslı Yardımcı oyuncu
 • 2014 İçimdeki Ses Ayşıl Başrol oyuncu
 • 2015 Delibal Füsun Şahin Başrol oyuncu

11. Ödülleri ve Adaylıkları

Ödülleri ve Adaylıkları

 • 2016 7.KTÜ Medya Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu Kiralık Aşk Adaylık
 • 6.Ayaklı Gazete Tv Yıldızları Ödülleri En İyi Gençlik Dizisi Kadın Oyuncu Adaylık
 • 43.Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu Tatlı İntikam Adaylık
 • En İyi Dizi Çifti (Pelin & Sinan) Kazandı
 • 2017 3.Elele Avon Kadın Ödülleri Yılın Oyuncusu AdaylıkBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları