Sayısız model olmasına rağmen, biz modellik kariyerinde en başarılı olan ve mükemmellik tanımlayan 10 modeli seçtik. İşte karşınızda en seksi ve dünyanın en çok kazanan top 10 modeli

' Top 10 Liste ' Dünyanın en çok kazanan, en seksi modelleri 2017

' Top 10 Liste ' Dünyanın en çok kazanan, en seksi modelleri 2017

Moda modelleri çarpıcı yüzü ve vücudu ile kalp çalan kızlardır. Moda endüstrisi devasa ve muhteşem güzelliklerle doludur. Bazı modeller o kadar çarpıcı ki ölmeye değerler. Moda endüstrisinin geniş kapsamı ve büyük bir kariyeri var. Moda endüstrisinde başarılı ve popüler modeller, dünyanın dört bir yanındaki en büyük moda markaları ile çalışmaya başlar ve büyük paralar kazanırlar.

Sayısız model olmasına rağmen, biz modellik kariyerinde en başarılı olan ve mükemmellik tanımlayan 10 modeli seçtik. İşte karşınızda dünyanın en seksi top 10 modeli

#10. Bar Refaeli

#10. Bar Refaeli

Bar Refaeli sadece en seksi modellerden değil aynı zamanda bir oyuncu, televizyon sunucusu ve bir girişimci. Katil figürüyle moda endüstrisini yönetti. Forbes İsrail, onu en çok para alan en iyi modellerden biri olarak nitelendirdi. Moda endüstrisinde kariyerinde büyük bir başarı yakaladı. Ayrıca X Factor İsrail'e ev sahipliği yapıyor.#9. Irina Shayk

#9. Irina Shayk

Irina Shayk, en seksi Rus modellerinden biri olarak kabul edildi. En seksi modellerinden biri olduğu için en büyük markalar ve endüstrilerle çalışıyor. En seksi ve muhteşem kadınların unvanını aldı.

#8. Bianca Balti

#8. Bianca Balti

Bianca Balti başlangıçta Dolce & Gabbana için çalıştı ve şöhretine yükseldi. Mükemmel bir vücuda sahip. Güzel mavi gözleri var. Vogue, Marie Claire, Harper's Bazaar, Cosmopolitan ve diğer pek çok dergi için kapak resmi olmuştur. En hafif modellerden biri olarak bilinen Bianca Balti, 2016'daki en seksi modellerden biridir.

#7. Adriana Lima

#7. Adriana Lima

Adriana Francesca Lima (d. 12 Haziran 1981, Bahia) Brezilyalı manken. Victoria's Secret için çalışmalarıyla tanınır.

Adriana Francesca Lima, 12 Haziran 1981 yılında Brezilya’da Salvador, Bahia’da düşük gelirli ve dindar bir ailede dünyaya geldi. 13 yaşında, yerel bir mağazada alışveriş yaparken keşfedilen Amerikan yerlisi, Afrika, Brezilya kökenli Lima, 15 yaşındayken Ford Supermodel of Brazil Model Search yarışmasında birinci seçildi. 1996’da yapılan Ford Supermodel of the World Contest’de ise 2. oldu.

#6. Nina Agdal

#6. Nina Agdal

Nina Agdal, 2014 Sports Illustrated Swimsuit Issue modeliydi ve bundan sonra popülerlik kazanmaya başladı. Nina Agdal, mükemmellik için gereken her şeye sahiptir, harika görünüyor, muhteşem vücut ve hoş bir kişiliğe sahip. Nina Agdal bugüne kadar kariyerinde oldukça başarılı oldu. O da en seksi modellerden biridir.

#5. Candice Swanepoel

#5. Candice Swanepoel

Candice Swanepoel, Güney Afrika'dan doğal bir güzelliktir. Ayırt edici güzelliği ile bilinir. Candice Swanepoel, Victoria's Secret'ın gözde kızlarındandır. Colcci, Tommy Hilfiger, Guess, Dizel, Nike ve Shiatzy Chen gibi büyük markalarla çalıştığı için harika bir kariyeri var. Bu nedenle, Candice Swanepoel, 2017'nin en seksi modellerden biridir.

#4. Lily Aldridge

#4. Lily Aldridge

Llyn Aldridge, dünyanın en sinsi modellerinden biri. Mankenlik kariyerine 16 yaşında Abercrombie ve Fitch gibi firmalarla başladı. Lily Aldridge ayrıca Sports Illustrated Swimsuit Issue ve Victoria's Secret Angel'ın bir parçasıdır. Lily Aldridge çarpıcı bir kişilik ve mükemmel bir vücuda sahiptir. Lily Aldridge, 2016-2017 yılları arasındaki en seksi modellerden biridir.

#3. Doutzen Kroes

#3. Doutzen Kroes

Doutzen Kroes Hollanda'da modelliğe başladı. Victoria's Secret modellerinden biri haline geldiğinde, popülerliğini dünya çapında kazandı. Elle, Glamour, Time, Harper's Bazaar ve Vogue gibi dünyaca ünlü moda dergilerle çalıştı. Çok ince vücudu ve çarpıcı bir görünüşü var. Doutzen Kroes moda endüstrisinde en seksi modellerden biridir.

#2. Natalia Vodianova

#2. Natalia Vodianova

Rus modeli Natalia Vodianova en baştan çıkarıcı modellerden biridir. Ayrıca bir sosyal hizmet uzmanı ve çok yetenekli bir oyuncu. İngiltere'de büyüdü, ancak daha sonra Paris'e taşındı. Mükemmel vücudu, güzel yüzüyle bir bütün. Forbes, en çok kazanan modeller listesinde 3. sıraya yerleşti. İç çamaşır modelliğinde mükemmel bir kariyeri var ve 2016-2017 yılları arasındaki en popüler modellerden biri.

#1. Kate Upton

#1. Kate Upton

Herkesin dikkatini çeken Amerikalı model ve oyuncu Kate Upton'dur. Kate Upton, mükemmel bir vücuda sahip olduğu için 2017'de en seksi modellerden biri olarak kabul edildi. Kate Upton, 100. Yıldönümünde Vanity Fair'in kapak kızı olmuştur. Ayrıca pek çok Hollywood filminde rol aldı ve birkaç farklı marka ve moda dergilerinde çalıştı.

Dünyanın en seksi ve yüksek ücretli modelleri 2017, Top 10 Liste

Geldik listemizin sonuna. 2017'nin en popüler ve en seksi modelleri. Bu modeller popülerliklerine ve moda endüstrisindeki başarılarına göre listelenmiştir. Bu liste aynı zamanda modellerin 2017 istatistiklerine dayanmaktadır.

Sizce dünyanın en seksi modeli kim ?

Sizce dünyanın en seksi modeli kim ?Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları