Blogger’lığının bir meslek olarak sayıldığı günümüzde, bu işi aynı zamanda profesyonel olarak da yapan ve mutlaka takip edilmesi gereken yerli ve yabancı ünlü blogger’larını sizler için bir araya getirdik. İşte Son dönemde en çok takip edilen ünlü isimler ve gerçek blog hesapları...

Türkiye ve Dünya’nın en iyi blog siteleri hangileri ?

Türkiye ve Dünya’nın en iyi blog siteleri hangileri ? En çok takip edilen Yerli ve Yabancı blogger'lar kimler diye araştırma yapıp, blog örnekleri mi görmek istediniz ? Siz de mi bir blog açmak istiyor ve başarılı olmuş blog örnekleri mi görmek istiyorsunuz ?

Ya da sadece en çok takip edilen bloglar ve ünlü blogger'lar kimler diye merak edip, kendinize okuyacak yeni kaynaklar mı arıyorsunuz ?

Haberimizde Türkiye ve Dünya'nın en ünlü bloggerlar‘ını bulacaksınız.  İşte Son dönemde en çok takip edilen ünlü isimler ve gerçek blog hesapları...

Aşağıda yer alan en popüler bloglar listesinde, moda blogları, gezi blogları – yemek blogları – kişisel bloglar – makyaj blogları gibi spesifik bir konu üzerine odaklanmış en iyi blogları bulacakken, hem de oldukça niş konular üzerine odaklanmış veya nerede ise her konu üzerine yazan en iyi blogları ve blogger'larıda görecek, başarılarına tanıklık edeceksiniz.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları