Ünlüler dünyasında bir rekabet alanı olan Instagram'da en çok takip edilen 10 hesap. Instagram 'da en çok takipçisi olan ünlüleri sizler için derledik! Bu isimleri takip etmek Instagram'da farzmış...

1. @selenagomez 124 milyon takipçi

Selena Gomez / Oyuncu

Selena Marie Gomez, Amerikalı oyuncu ve şarkıcı. En iyi bilinen rolü Emmy ödüllü Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel dizisindeki Alex Russo karakteridir.

2. @arianagrande 111 milyon takipçi

Ariana Grande / Oyuncu

Ariana Grande-Butera, ABD'li oyuncu, şarkıcı. Profesyonel oyunculuğa, 15 yaşında Broadway de sahne alarak başlamıştır. Nickelodeon'un sitcom dizisi Victorious'ta canlandırdığı Cat Valentine karakteriyle ve yaptığı şarkılarla tanınmaktadır.3. @cristiano 107 milyon takipçi

Cristiano Ronaldo / Futbolcu

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, forvet pozisyonunda oynayan Portekizli futbolcudur. La Liga ekiplerinden Real Madrid takımında 7 numaralı formayı giymektedir ve Portekiz Millî Takımında kaptanıdır.

4. @beyonce 105 milyon takipçi

Beyoncé / Şarkıcı-şarkı yazarı

Beyoncé Giselle Knowles-Carter, Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu. Houston, Teksas'ta doğup büyüyen Beyoncé, çocukken çeşitli şarkı ve dans yarışmalarında performans sergiledi

5. @taylorswift 102 milyon takipçi

Taylor Swift / Şarkıcı-söz yazarı

Taylor Alison Swift, Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı. Wyomissing, Pensilvanya'da büyüdü ve on dört yaşında Nashville, Tennessee'ye taşındıktan sonra country müzikteki kariyerine başladı.

6. @kimkardashian 102 milyon takipçi

Kim Kardashian / Stilistlik

Kimberly Noel "Kim" Kardashian, Amerikalı magazin yıldızı. Baba tarafından Ermeni, anne tarafından Hollanda ve İskoç asıllıdır.

7. @kyliejenner 96,3 milyon takipçi

Kylie Jenner / Model

Kylie Kristen Jenner model ve televizyon kişiliği. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. Kim Kardashian'ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner'in küçük kardeşidir.

8. @therock 91,3 milyon takipçi

Dwayne Johnson / Aktör

Dwayne Douglas Johnson, diğer bilinen adıyla The Rock, ABD'li aktör, yapımcı ve profesyonel güreşçidir. Johnson çok iyi bir kolej futbolcusuydu. 1991 yılında Miami Üniversitesi ulusal şampiyonluğu takımının bir parçası oldu.

9. @justinbieber 90,5 milyon takipçi

Justin Bieber / Şarkıcı

Justin Drew Bieber, Kanadalı pop, çağdaş R&B şarkıcısı, oyuncu ve şarkı yazarıdır. Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube'a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı

10. @kendalljenner 82,5 milyon takipçi

Kendall Jenner / Model

Kendall Nicole Jenner, Amerikalı model ve televizyon kişiliği. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. Ayrıca Kim Kardashian'ın üvey kardeşidir.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları