Herkes kadınların tam bir sır küpü olduğunu söyler. Peki ya erkekler? Erkeklerin de sırları vardır. Erkeklerin özellikle hangi şeyleri itiraf etmekte zorlandıklarını biliyor musunuz ? Bizde sizin için bu sırları açığa çıkartıyoruz...

1. KENDİNE GÜVENİ OLAN KADINLARDAN HOŞLANIRIZ

KENDİNE GÜVENİ OLAN KADINLARDAN HOŞLANIRIZ

Gerçek şu ki erkekler, kadınları kendileri gibi algılarlar. Bu yüzden karizmatik ve kıvrımlı hatlara sahip kadınları, süper model görünümlü ama özgüven problemi olan kadınlara tercih ederler. İnanması zor gelebilir ama öz güveni yüksek kadınlar fiziksel olarak da daha çekici görünürler.

2. NASIL GÖRÜNDÜĞÜN BENİM İÇİN ÖNEMLİ!

NASIL GÖRÜNDÜĞÜN BENİM İÇİN ÖNEMLİ!

Gerçek şu ki erkekler, kadınları kendileri gibi algılarlar. Bu yüzden karizmatik ve kıvrımlı hatlara sahip kadınları, süper model görünümlü ama özgüven problemi olan kadınlara tercih ederler. İnanması zor gelebilir ama öz güveni yüksek kadınlar fiziksel olarak da daha çekici görünürler.3. NASIL YAPILACAĞI HAKKINDA HİÇBİR FİKRİM YOK

NASIL YAPILACAĞI HAKKINDA HİÇBİR FİKRİM YOK

Kadınların gözünde 'Erkek olmak' biz erkekler için çok önemlidir. Bu yüzden erkekler üstesinden gelemeyecek bile olsalar her işe düşünmeden atılırlar. Örneğin saç kurutma makinasını nasıl tamir edeceklerine dair herhangibir fikirleri olmasa dahi bu işin üstesinden gelmeye çalışırlar. Çünkü kadınları için güçlü ve zeki görünmek isterler.

4. ALDATMACALI SORULAR KARŞISINDA ADETA KAYBOLURUZ!

ALDATMACALI SORULAR KARŞISINDA ADETA KAYBOLURUZ!

Kadınlar 'Sence ben şişman mıyım?' gibi aldatmacalı sorular sormaya bayılırlar. Erkekler de partnerlerinin giyidiği bir kıyafet onları olduklarından daha şişman göstermiş olsa bile bu durumu bir iltifat haline çevirmeyi kendilerine görev edinmişlerdir.

5. KARŞILAYAMIYORUM!

KARŞILAYAMIYORUM!

Erkeklerin her zaman birbirleri ile rekabet içinde oldukları bir sır değildir. Arkadaşları ile bir araya geldiklerinde birbirlerini çekiştirirler ve başarısızlıklarını kabul etmezler. Bir erkek kız arkadaşının istediği bir şeyi karşılayamadığını asla söylemez.

6. KISKANIYORUM!

KISKANIYORUM!

Erkekler duygularını ulu orta dile getirmekten çekinirler. Kız arkadaşlarını başka bir adamla flört halinde görseler bile en ufak şekilde bile duygulularını açığa vurmuzlar. Halbuki içlerinde ne fırtınalar kopuyordur kim bilir.

7. KIZ KARDEŞİNİ / ARKADAŞINI BEĞENDİM!

KIZ KARDEŞİNİ / ARKADAŞINI BEĞENDİM!

Bu madde gerçekten çok basit. Eğer kız kardeşinizin yada herhangibir arkadaşınızın çok çekici ve güzel olduğunu düşünüyorsanız, erkeğinizin bu durumu kaçırmış olmasının imkanı yoktur. Muhtemelen o kızı çok beğenecek, onun hakkında düşünecek ancak bu konu hakkında tek bir kelime dahi etmeyecektir. Onun sizi seviyor olmasının, diğer kızlara karşı ilgi duymasını önleyeceğini düşünmek adeta aptallıktır.

8. SİZİ İNCELİYORUZ

SİZİ İNCELİYORUZ

Sözümüz kadınlara; eğer bir erkek sizi yemeğe davet ediyorsa hemen gidip gelinliğinizi seçmeye atılmayın. Ufak flörtleşmeler, küçük şakalar ve gülümsemeler sadece onun sizle ilgilendiğini gösterir, hayatınız boyunca size ait olacağını değil.

9. İLTİFATLARI BİZ DE SEVERİZ

İLTİFATLARI BİZ DE SEVERİZ

Geleneklere göre iltifatlar genellikle erkekler tarafından yapılır. Ama aslında erkeklerde sizlerden gelecek iltifatlara ihtiyaç duyarlar.

10. BAZI KADINSI ŞEYLERDEN HOŞLANIRIZ

BAZI KADINSI ŞEYLERDEN HOŞLANIRIZ

Evet, duyduklarınız doğru: pürüzsüz bir cilt, güzel görünen tırnaklar bizler için de önemli. Kadınlar için yapılmış televizyon programlarını izlemeyi de seviyoruz. Sadece bunları kendi aramızda konuşamıyoruz çünkü 'erkekler anlamaz'.

11. BEN DE KORKABİLİRİM

BEN DE KORKABİLİRİM

Her insanın bir takım fobileri bulunur. Buna ne kadar güçlü ve korkusuz görünmeye çalışsalar da erkekler de dahildir. Erkeğiniz size karanlıktan yada böceklerden korktuğunu söylemeyebilir, siz yinede o saklanırken, terliğinizle hamam böceklerini kovalamaya hazır olun.

12. DUYGULARIMI GİZLEMEKTE ÜSTÜME TANIMAM

DUYGULARIMI GİZLEMEKTE ÜSTÜME TANIMAM

Kadınların gözlerinin dolmasına ve dugulanmasına sahip olacak filmler erkeklerin de bu duyguları yaşamasına ve göz yaşlarını tutamamasına sebep olur. Sizin aksinize onlar gözlerine birşey kaçtığını söyleyerek silecek ve izlediğiniz filmin anlamsız ve boş bir film olduğunu söyleyeceklerdir

13. SEBEPSİZ YERE KESİNLİKLE TERK ETMEM!

SEBEPSİZ YERE KESİNLİKLE TERK ETMEM!

Erkekler ilgileri devam ettiği sürece terk etmezler. Hiçbir şeyi sebepsiz yere gerçekleştirmezler. Eğer beraber keyifli hissetikleri birini terkederler ise bunu hemen başaramazlar, ve o kadarın her zaman kalplerinde bir yer tutmaya devam eder.

Bu yazımızda size erkeklerin, kadınlara söylemek istediği ancak dilinin varmadığı durumları anlattık. Unutmayın ki onlar da en az kadınlar kadar sevgiye ihtiyaç duyarlar. ( Çizimler: Mariya Zavolokina, Natalia Kulakova / BrightSide )

Kaynak: ÜnimetreBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları