Ağaoğlu Holding'in patronu Ali Ağaoğlu ile genç sevgilisi Duygu Su Gülpınar o haberlere noktayı koydu.

Ağaoğlu Holding'in patronu Ali Ağaoğlu'nun genç sevgilisi Duygu Su Gülpınar ünlü işamıyla ayrıldığı iddialarına noktayı koydu.

1 yıldır Ağaoğlu ile ilişki yaşayan Duygu Su Gülpınar, sevgilisinin AGA plakalı arabalarınan biriyle çekildiği fotoğrafı paylaştı ve ayrılmadık mesajı verdi.

İşte Duygu Su Gülpınar'ın sosyal medyadan paylaştığı o kare:

İşte Duygu Su Gülpınar'ın sosyal medyadan paylaştığı o kare:

kaynak: medyafaresi.comAli Ağaoğlu'nun Sevgilisi Duygu Su Gülpınar Kimdir? Duygu Su Gülpınar kimdir?

Ali Ağaoğlu'nun Sevgilisi Duygu Su Gülpınar Kimdir? Duygu Su Gülpınar kimdir?

Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi Duygu Su Gülpınar kimdir sorusunun cevabı haberimizde. Duygu Su Gülpınar kimdir merak ediliyor. Duygu Su Gülpınar ile Ali Ağaoğlu arasında kaç yaş farkı var? İşte tüm detaylar...

Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi Duygu Su Gülpınar kimdir sorusunun cevabını sizler için derledik. Ali Ağaoğlu'nun 23'lük sevgilisi Duygu Su Gülpınar, ünlü iş adamıyla parası için beraber olduğu yorumlarına "Beni eleştiren kadınlar Ali çağırsa koşarak giderler" yanıtını verdi. Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu (61) geçen yazdan bu yana kendisinden 38 yaş küçük balerin, pilates uzmanı Duygu Su Gülpınar (23) ile aşk yaşıyor. Duygu sosyal medyada kendisi için yazılan 'Ağa'yı parası için seviyorsun', 'Ali Bey parasız olsa suratına bakmazdın', 'Bir de çocuk yap, hayatını garanti altına alırsın' şeklindeki eleştiriler karşısında çıldırdı.

DUYGU SU GÜLPINAR "PARASINI DEĞİL, KALBİNİ SEVİYORUM"

Duygu Su Gülpınar eleştirenlere şu cevabı verdi: ''Beni eleştiren kadınlar Ali çağırsa koşarak giderler. Benim için Ali Bey 'Ağa' degil. Ben onu sizin gibi görmüyorum. Ali'nin parasını değil, kalbini seviyorum. Birazdan Rolls Royce arabamla işime gideceğim. Siz de oturup evlendirme programlarını izleyerek bana kötü yorum yazın. Çocuk yapıp rahat hayatı seçmedim. Çalışıyor, üretiyorum. Parayı sonradan görmedim.''

SPOR SALONUNUN BAŞINA GEÇİRDİ

Duygu, Ali Ağaoğlu'na ait Bahçelievler'deki 'Ağaoğlu My Club Fitness&Life Centers'ın başına geçti. Ali Ağaoğlu sevgilisiyle arasındaki 38 yaş farkı sorulduğunda şu cevabı vermişti: ''Nüfus yaşım 22, gönül yaşım 18, zeka yaşım 8''

DUYGU SU GÜLPINAR KİMDİR?

DUYGU SU GÜLPINAR KİMDİR?

Duygu Su Gülpınar 1993 yılı İzmir doğumludur. Mesleği balerinliktir. Boyu 176'dır.

Kaynak: haberler.com

Türkiye'nin en zengin 27. insanı Ali İbrahim Ağaoğlu kimdir ?

Türkiye'nin en zengin 27. insanı Ali İbrahim Ağaoğlu kimdir ? Ali İbrahim Ağaoğlu (d. 3 Mart 1954, Of), Türk iş adamı

  • Doğum Ali İbrahim Ağaoğlu 3 Mart 1954 (63 yaşında) Of, Trabzon, Türkiye
  • Meslek İş adamı, müteahhit
  • Organizasyon Ağaoğlu Şirketler Grubu
  • Özvarlık azalış $ 1 milyar (2017)
  • Çocuk(lar) Alican Ağaoğlu
  • Sena Ağaoğlu
  • Emre Ağaoğlu
  • Mertcan Ağaoğlu
  • Ali Ege Ağaoğlu
  • Ebeveyn(ler) Mithat Ağaoğlu

Ali İbrahim Ağaoğlu (d. 3 Mart 1954, Of), Türk iş adamı. Ağaoğlu Şirketler Grubu, Yönetim Kurulu Başkanı'dır. Lise eğitimini son sınıfta ticarete atılmasıyla bırakmıştır. 2017 itibarıyla 1 milyar dolar şahsi serveti ile Türkiye'nin en zengin 27. insanıdır.

Erken yaşamı

Ali Ağaoğlu, 3 Mart 1954 tarihinde Trabzon'un Of ilçesinde doğdu. Babası Mithat Ağaoğlu, Of'ta dönemin tanınmış müteahhitleri arasında idi. Babasının da etkisiyle gençlik yıllarında bir yandan okuyup bir yandan da inşaatlarda mesleği öğrendi. 1975 yılında babasının geçirdiği bir kalp rahatsızlığı sonrasında bir süreliğine aile işlerinin başına geçti; bu dönemde iş yükünden dolayı liseyi yarıda bırakmak zorunda kaldı.

Ağaoğlu Şirketler Grubu

Babasından ticari olarak 1977 yılında ayrılarak Ağaoğlu Şirketler Grubu'nu kurdu. 1981 yılından itibaren toplu konut siteleri üretmeye başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu, özellikle 1990’lı yılların sonlarında başladığı “My” konseptli yaşam alanları ve My World, My Office, My Towerland gibi projeleri ile Ataşehir, Ayazma ve Çekmeköy bölgelerinde çalıştı.

Ali Ağaoğlu, Ekonomi dergisi Forbes'in 2012 yılında yayınladığı “En Zengin 100 Türk” listesinde 10'uncu sırada yer aldı. Mart 2013 itibarıyla Forbes'in yaptığı araştırmaya göre, 2.7 milyar ABD doları servetiyle, Türkiye'nin 8., dünyanın ise 527. en zengin iş adamıdır. Türkiye Vergi Rekortmeneleri Listesinde ilk kez 2008 yılında yer almıştır.

Özel hayatı

Ali Ağaoğlu halen ayrı yaşadığı ilk eşi ile evlidir ve bu evlilikten iki çocuk sahibidir. Nikahlı ve nikahsız eşlerinden 5 çocuğu vardır.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları