Seveni de sevmeyeni de onu konuşuyor. Sadece iki parçayla ortalığı yıktı geçti. İkinci single’ı ‘Sen Olsan Bari’nin videosu bir haftada 44 milyon kez izlendi. 17 yaşındaki bu cesur, tutkulu ve büyük konuşan genç kadının adını daha uzun yıllar duyacağımız kesin. FOTO HABER

Aleyna Tilki: 'Bundan Önceki Hayatımda Yaşlı Bir İnsandım'!

Seveni de sevmeyeni de onu konuşuyor. Sadece iki parçayla ortalığı yıktı geçti. İkinci single’ı ‘Sen Olsan Bari’nin videosu bir haftada 44 milyon kez izlendi. 17 yaşındaki bu cesur, tutkulu ve büyük konuşan genç kadının adını daha uzun yıllar duyacağımız kesin.

17 yaşında nasıl böyle konuşabilirsin? Neden bu kadar çabuk büyüdün?

Ben hep büyüktüm. Böyle doğdum. Ruhum eski biraz.

Reenkarnasyona inanıyor musun?

Evet, dünyaya birçok kez geldim. Yaşlı bir ruh olarak doğdum.

Ruhun ölmediğine, belirli aralıklarla farklı bedenlere geçerek varlığını sürdürdüğüne dayanan inanılan spiritüalist inanç.

Bu hayatındaki görevini ne olarak görüyorsun?

Bu hayatındaki görevini ne olarak görüyorsun?

İnsanların ruhuna kırmızı bulaştırmak. İnsana insanı, vicdanı, gerçekten nefes almayı, ağacın verdiği oksijeni içine çekmenin ne kadar anlamlı olduğunu hissettirmek, sevgiyi sevebilen varlıklar olduğumuzu hatırlatmak istiyorum.

Kırmızıyla hayata bağlamak ama bir taraftan da aslında kocaman bir hiçlik olduğumuzu hatırlatmayı düşünüyorum. Böyle bir hedefim var. Nasıl tamamen hiç olabilirsin, yok olabilirsin… Bunu göstermeyi çok istiyorum.

En baskın duygun tutku belli ki. Hırsla tutkuyu ayırt eder misin?

Tutkuyla yaptığın işin içine sevgi, istek ve azmi koyarsın ve sonuna kadar gidersin.

KAYNAK: haber365.com.tr/Emrah Karaduman'ın, Aleyna Tilki ile Son Görüntüleri Başını Belaya Sokabilir

Emrah Karaduman'ın, Aleyna Tilki ile Son Görüntüleri Başını Belaya Sokabilir

17 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki ile DJ Emrah Karaduman'ın, denizde şakalaşma görüntüleri olay oldu. Bu görüntüler Emrah'ın başına bela olabilir.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, Emrah Karaduman ile  Çeşme'de görüntülendi. Aleyna'nın yaşı 18 yaşından küçük olduğu için, görüntülerden dolayı Emrah Karaduman'ın başı yeniden belaya girebilir.

BAŞI YENİDEN BELAYA GİREBİLİR

BAŞI YENİDEN BELAYA GİREBİLİR

Yeni şarkısı 'Sen Olsan Bari' ile adından söz ettiren Aleyna Tilki, yoğun çalışma temposuna kısa bir mola verdi.  Habertürk Magazin'den Yunus Emre Çınar'ın haberine göre, genç popçu, birlikte çalıştığı ve aşk yaşadığı iddia edilen aranjör-DJ Emrah Karaduman'la  Çeşme'de görüntülendi. İkili, denize girmek yerine iskelede oturup ayaklarını suya sokmayı tercih etti. İkili, gün boyu şakalaştı. Daha önce çocuk istismarı yaptığı iddiasıyla Emrah Karaduman'a suç duyurusunda bulunulmuştu. Bu görüntülerle de yeniden başının belaya girebileceği iddia edildi.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları