Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Çeşme'de tatil yaparken görüntülendi. Eşi Halit Ergenç'in işleri nedeniyle tek başına tatil yapan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün denizde yüzerken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Bergüzar Korel'den Olay Yaratacak Frikik!

Bergüzar Korel'e işleri biter bitmez eli Halit Ergenç'in de eşlik edeceği ortaya çıktı

'Vatanım Sensin' dizisinde boy gösteren güzel oyuncu Bergüzar Korel'in Çeşme tatili tam gaz devam ediyor. Eşi Halit Ergenç'in işleri nedeniyle tek başına tatil yapan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün denizde yüzerken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Yakın dostlarıyla gün boyu denizin ve güneşin tadını çıkaran oyuncu Bergüzar Korel'e işleri biter bitmez eli Halit Ergenç'in de eşlik edeceği ortaya çıktı

BERGÜZAR KOREL KİMDİR?

BERGÜZAR KOREL KİMDİR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Vatanım Sensin' dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 1982 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konsevatuarı tiyatro bölümü'nden mezun olan sevilen oyuncu Bergüzar Korel'in ilk oynadığı dizi TGRT ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Kırık Hayatlar' dizisidir. Ardından birçok dizide boy gösteren ünlü oyuncu Bergüzar Korel, oyunculuk anlamındaki asıl çıkışını Kanal D ekranlarının bir zamanlar vazgeçilmez dizisi olan 'Binbir Gece' ile yapmıştır. Aynı dizede başrol oynadığı Halit Ergenç ile 2009 yılında rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren Bergüzar Korel'in Ali adında bir erkek çocuğu vardır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları