Sunucu, manken, oyuncu ve iş adamı Murat Başoğlu geçen hafta Bodrum'da bir kadınla, sürat teknesinde dudak dudağa yakalanan 14 yıllık evli ve 1 çocuk babası olan Murat Başoğlu, kendisini eve kapattı. İşte tüm detaylar

Murat Başoğlu eve kapandı - Son Dakika Magazin Haberleri

Magazin dünyasının gündeminde bu defa çok farklı bir haber var. Ünlülerin ihanetlerine daha önce de tanık olmuştuk fakat şimdiki durumun iddiaları hiçbirine benzemiyor. Eski sabah şekeri Murat Başoğlu, bir kadınla teknede öpüşürken yakalandı. Asıl olay ise bundan sonra başladı. Buyrun o iddialara hep birlikte göz atalım...

Sunucu, manken, oyuncu ve iş adamı Murat Başoğlu geçen hafta Bodrum'da bir kadınla, sürat teknesinde dudak dudağa yakalanan 14 yıllık evli ve 1 çocuk babası olan Murat Başoğlu, kendisini eve kapattı.

Karısını aldatırken görüntülenen Murat Başoğlu eve kapandı

Karısını aldatırken görüntülenen Murat Başoğlu eve kapandı Karısını aldatırken görüntülenen Murat Başoğlu eve kapandı

Eşini aldatan Murat Başoğlu zor günler geçiriyor...

Murat Başoğlu geçen hafta Bodrum’da teknede bir genç kızla görüntülenmişti. Murat Başoğlu, kızın adını önce hatırlayamamış, sonra “Olaydan 2 saat önce tanışmıştık. Adı Olga. Büyük hata yaptım. Ama eşim Hande yanımda” demişti.

Gündoğan’daki evinden çıkmayan Murat Başoğlu telefonla konuşurken Posta muhabiri tarafından görüntülendi. Murat Başoğlu'nun sıkıntılı ve yüzünün de asık olması dikkatlerden kaçmadı.

Bu arada Murat Başoğlu Instagram hesabını kötü yorumlar üzerine kilitledi.Hande Bermek’in boşanmayı düşünmediği konuşuluyor.Murat Başoğlu'nun aldattığı eşi Hande Bermek ilk kez konuştu

Murat Başoğlu'nun aldattığı eşi Hande Bermek ilk kez konuştu Murat Başoğlu'nun aldattığı eşi Hande Bermek ilk kez konuştu

Magazin gündemine bu hafta Murat Başoğlu damga vurdu. 14 yıllık evli olan Murat Başoğlu teknede bir güzelle sarmaş dolaş yakalanmıştı. Hata olduğunu dile getiren ve teknede yakalandığı kadını tanımadığını söyleyen Murat Başoğlu eşi Hande Bermek ile mutlu olduğunu söylemişti. Uzun zamandır konuşmayan Hande Bermek aldatma görüntüleriyle ilgili ilk kez açıklama yaptı.

İş adamı Ayhan Bermek'in kızı olan Hande Bermek 14 yıl önce Murat Başoğlu ile evlenmişti. Can adlı bir çocukları olan çiftin evlilikleri aldatma görüntüleriyle sarsıldı. Konuyla ilgili açıklama yapmayan Hande Bermek, aldatma görüntüleri sonrası ilk kez konuştu. Habertürk'te yer alan habere göre Hande Bermek biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyledi.

 Hande Bermek yaptığı açıklamada, "Sadece bir insan değil, bir kadın, bir eş ve en önemlisi bir anne olarak yaşanan bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum. İzin verirsen eğer ve hâlâ gerekliyse cevap vermem için biraz zamana ihtiyacım var" cevabını verdi.

 DAHA ÖNCE DE YAKALANMIŞTI

 Murat Başoğlu daha önce de yakalanmıştı. Özcan Deniz ile ilişki yaşayan Buse Narcı'ya mesaj atan Murat Başoğlu konuyla ilgili açıklama yapmamıştı.

 INSTAGRAM HESABINI KİLİTLEDİ

 Murat Başoğlu aldatma görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından instagram hesabını kilitledi.

Kaynak: gazetevatan.com

Murat Başoğlu: Öptüğüm kızı tanımıyorum!

Murat Başoğlu: Öptüğüm kızı tanımıyorum!

Sunucu Murat Başoğlu (49) Bodrum’da teknede sevişirken görüntülenmişti.

Bu kadının Murat Başoğlu’na ait spor salonunda fitness hocası olan yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı (35) olduğu söylendi.

'EŞİM YANIMDA'

Murat Başoğlu şu ifadelere yer verdi: O kadın yeğenim Burcu değil, birileri benzetmiş. ayrıca Burcu evli.

Ben abime ne diyeceğim şimdi? O kadınla teknede yaşadığımız 2 saatlik bir şeydi. Öpüştüğüm o kadını tanımıyorum. Adını bile hatırlamıyorum. Büyük hata yaptım. Bedelini ödüyorum. Eşim Hande yanımda. 

Burcu Başoğlu Kabadayı ve 14 yıllık evli olan Hande-Murat Başoğlu çifti. 

DAHA ÖNCEKİ KRİZLER

DAHA ÖNCEKİ KRİZLER

Son günlerin en çok konuşulan ismi Murat Başoğlu. Onunla tanışmamız, çook öncelere dayanıyor. Bir zamanlar Şebnem Dönmez ile birlikte evimize konuk olan sabah şekerinden biriydi.

2001 yılında Hande Bermek ile evlendikten sonra televizyon kariyerine kendi isteği ile son verdi. En son Seyfi Dursunoğlu ile birlikte "Benzemez Kimse Sana" programını sunuyordu.

Evliliği ile ilgili çok yazıldı, çizildi. Hatta bir ara eşiyle evlerini ayırdıkları bile konuşuldu. Fakat o her fırsatta doğru bir evlilik yaptığını ve eşine olan sevgisini dile getiriyordu.

2008 yılında verdiği bir röportajda aldatmak ile ilgili şöyle bir soruya cevap vermişti Başoğlu:

- Bekarken yeterince gezmiş olmanız, evlendiğinizde evcimen olmanızı sağlamış olabilir mi?"Evet, biraz da böyle olduğunu düşünüyorum. "Erkekler neden aldatır" diyorlar ya, ben buna bağlıyorum. Adamı 20 yaşında evlendirirseniz, 40 yaşına geldiğinde parası, işi, gücü, bir ailesi oluyor ama hayatı yaşamamış oluyor. Aldatırsa, bu yüzden aldatır"

Bu röportajın üzerinden neredeyse 10 yıl geçti. Pek ortalarda göremediğimiz Murat Başoğlu, Bodrum'daki teknesinde bir kadınla öpüşürken görüntülendi.

Ancak iddialar yenilir yutulur gibi değildi. Beyaz TV'de magazin programı yapan Bircan İpek, teknedeki kadının Murat Başoğlu'nun yeğeni olduğunu kendi Instagram sayfası üzerinden iddia etti.

Ancak iddialar yenilir yutulur gibi değildi. Beyaz TV'de magazin programı yapan Bircan İpek, teknedeki kadının Murat Başoğlu'nun yeğeni olduğunu kendi Instagram sayfası üzerinden iddia etti.

Ancak iddialar yenilir yutulur gibi değildi. Beyaz TV'de magazin programı yapan Bircan İpek, teknedeki kadının Murat Başoğlu'nun yeğeni olduğunu kendi Instagram sayfası üzerinden iddia etti.

Bu korkunç iddialar üzerine Başoğlu bir açıklama yaptı: "Yakalandığım kadını tanımıyorum!"

Açıklama şöyle başlıyor: "Ben bir şey yaptım, hatasını çekiyorum. Bedelini de ödeyeceğim. Ne kadar özür dilesem de affı yok. Midemin ağrısından duramıyorum, kesin kanser oldum. Öyle üzülüyorum ki… Yakalandığım kişinin yeğenim veya spor hocam olduğu söyleniyor ama yabancı bir kadındı. Maalesef iğrençlik had safhada. Yarım saat önce tanımıyordum, keşke tanışmasaydım! Yarım saat sonra da bıraktım. Kötü bir kaçamak oldu. Benim sevgilim varmış, nereden sevgilim oluyor benim? Benim ne zaman sevgililik durumumu gördünüz? Arkadaşla bir beach partide tanışmıştım. Benim 14 yaşında bir oğlum, karım ve saygınlığım var."

"Kız iki günlüğüne Bodrum'a geldi, dün de gitti. Adı Olga'ydı, soyadını hiç bilmiyorum. “Senin teknen varmış, gel çıkalım” dedi, gittik o kadar. Ama inanın yaşadığım üzüntüyü tarif edemem. Pişmanım. Babam öldüğünde bile bu kadar üzülmedim. Eşim dostum arayıp beni teselli ediyor. Karıma yaptığıma mı üzüleyim yoksa insanların gözünde düştüğüm duruma mı üzüleyim bilemiyorum. Yarım saatlik bir saçmalık, sevgilim olsa arkasında dururum. Plansız, programsız, saçma bir şeydi."

"Karım beni boşayacaktır..."

"Yaptık bir eşeklik, cezasını çekeceğim. Yazılı olarak açıklama da yapacağım. Hande şu an sadece olayın dinmesini bekliyor. Herhalde beni boşayacaktır.  Ben delikanlı adamım, yaptığımın arkasında dururum. Saçma sapan bir şey yaptım. Keşke yapmasaydım ya da yaptıysam yakalanmasaydım. Bin pişman oldum. Magazincilerin beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum! Sabah televizyonda yorum yapan biri “Onun gittiği spor salonuna gitmeyin, hepinizi…” dedi. Böyle bir şey olabilir mi? Benim hayatımla, ticari kariyerimle nasıl oynayabilir ekrana oturmuş biri? Bana herkes “Konuşma, konuştukça haber çıkacak” diyor. Ama sustum sustum, buraya geldi. Spekülasyonların arkası kesilmiyor."

Bu iddialardan sonra sosyal medyada Burcu Başoğlu Kabadayı ve Murat Başoğlu'nun birlikte çekildikleri eski fotoğraflarını da karşılaştıranlar oldu.

Sacit Aslan tarafından yönetilen Magagenius isimli Instagram hesabı, teknedeki kadının görüntüleri ile Burcu Başoğlu Kabadayı'nın karşılaştırmalı görüntüsünü yayınladı.

Ve hatta iki fotoğrafta da bulunan bilekteki dövmenin aynı olduğunu da iddia ettiler.

Hande Bermek ise bugün suskunluğunu bozup kafaları karıştıran bir açıklamada bulundu:

"Sadece bir insan değil, bir kadın, bir eş ve en önemlisi bir anne olarak yaşanan bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum. İzin verirsen eğer ve hâlâ gerekliyse cevap vermem için biraz zamana ihtiyacım var"

Umuyoruz ki bu vahim iddialar gerçeği yansıtmıyordur. Murat Başoğlu'nun ve Hande Bermek'in yapacakları açıklamayı biz de merakla bekliyoruz.

Gelişmelerden haberdar edeceğiz.

Murat Başoğlu, (d. 1968, İzmir) Türk sunucu, manken, oyuncu ve iş adamı.

Murat Başoğlu, (d. 1968, İzmir) Türk sunucu, manken, oyuncu ve iş adamı. Murat Başoğlu, (d. 1968, İzmir) Türk sunucu, manken, oyuncu ve iş adamı.

 • Doğum 1968 (48-49 yaşında) İzmir, Türkiye
 • Milliyet Türkiye
 • Meslek Sunucu, aktör, manken ve iş adamı
 • Evlilik(ler) Hande Bermek (2003-günümüz)

Murat Başoğlu, (d. 1968, İzmir) Türk sunucu, manken, oyuncu ve iş adamı.

Sabah Şekerleri adlı televizyon programıyla tanınan Başoğlu, çeşitli programlarda sunuculuk yanında oyunculuk ve mankenlik de yaptı. Reklamcılık yanında ve tasarım ürünler üzerine şirketini işletmektedir. "Benzemez Kimse Sana" programının 3 defa sunuculuğunu yapmıştır. 2015 yılında Çilek kokusu adlı dizide rol almıştır.

Filmografi

 • Iste Benim Stilim (Konuk Jüri) 2017
 • Benzemez Kimse Sana (Sunucu) 2012-2013-2015
 • Çilek Kokusu (Sinan) 2015
 • Arkadaşım Hoşgeldin (Konuk) 2014
 • Analı Oğullu, (Haluk) 2014 Tv Dizisi
 • Senden Önce, Kısa Film, 2014
 • Patron Mutlu Son İstiyor, (Faruk) Sinema Filmi, 2014
 • Makber, (Nihat) TV Dizisi, 2010
 • Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi TV Dizisi
 • 3. Sezon (Ercümentin Adamı) 2012
 • 2. Sezon (Ercümentin Adamı) 2011
 • 1. Sezon (Ercümentin Adamı) 2010
 • Tatlı İntikam (Metin) TV Dizisi, 2007
 • Zeybek Ateşi (Ali Karabulut) TV Dizisi, 2002
 • 90-60-90 (Arda) TV Dizisi, 2001
 • Nilgün (dizi) (Ömer) TV Dizisi, 1999
 • Nilgün (film) (Ömer) Sinema Filmi, 1999
 • Bizim Mahalle (Tamer) TV Dizisi, 1993


Hande Bermek Kimdir?

Murat Başoğlu ve İşadamı Ayhan Bermek’in kızı Hande Bermek 2003 seneninde dünya evine girmişti. Eşi için medyayı bir kenara bırakan Murat Başoğlu; alanı değiştirdi ve uzun müddet ekranlardan ırak kaldı.

Reklam sektörüne atılan Başoğlu kariyerine bu istikamette devam etti. Murat ve Hande Başoğlu çiftinin bir erkek çocukları var.

2013 yılında basına yansıyan haber; Hergün görüşüyoruz ama evlerimizi ayırdık

Sunucu Murat Başoğlu, 10 yıllık eşi Hande Başoğlu ile boşanacağı iddialarına konuk olduğu Aramızda Kalsın programında açıklık getirdi…

 “Bir şeyi bozmak çok kolay ama toparlamak çok zor. Şu an düzeltme aşamasındayım. Hande ile evliliğimizi toparlama sürecindeyiz. Bu bir süreç öyle bir anda olmuyor. Şu an o süreci yaşıyoruz. Evlerimizi ayırdık bir kaç ay önce. Resmiyete geçen herhangi birşey yok. Birbirimizi çok seviyoruz. Birlikte yaşamayı hak ediyor muyuz ona bakıyoruz şu an. Bir de oğlumuz var sonuçta. Çok da irdelemek ona yansıtmak istemiyoruz. Şu an mutluyuz, her gün görüşüyoruz, biraz zamana bıraktık diyebilirim. Hande’nin kalbi biraz daha fazla kırıldı yaşananlarda.”

40’LARINDAKİ ADAM: MURAT BAŞOĞLU

40’LARINDAKİ ADAM: MURAT BAŞOĞLU 40’LARINDAKİ ADAM: MURAT BAŞOĞLU

44 yaşında hem zihinsel, hem de fiziksel olarak hayatının zirvesinde olan ünlü sunucu Murat Başoğlu, başarısının sırrını anlatıyor.

Bundan bir kaç sene önce sıkı spor yapıyordunuz değil mi? Artık işleriniz çok yoğun. Zaten evli barklı bir adamsınız, iş çıkışı eve gitmeniz şart. Peki bu bahaneleri kullanmayı bıraksanız hayatınız nasıl değişirdi, hiç düşündünüz mü? Aslında düşünmenize gerek yok, karşınızda örneği var: Murat Başoğlu. Eğer hedeflerine ulaşmasını engelleyen bahaneleri geride bırakmasaydı, şu an 13 yıl önce sabah programları sunarkenki hâlinden daha genç görünemezdi.

İLK ADIM: HATALARINI FARK ET

“Aslında hedefim bu kadar forma girmek değildi” diyor Murat Başoğlu başarı öyküsünü paylaşırken. “İstemediğimden değil, uzun yıllar spora gitmeme rağmen hiçbir zaman belli bir seviyenin üzerine çıkamadığım için. Sonra aynı kısır programları takip etmek yerine hatalarımı fark edip  ortadan kaldırmaya karar verdim.” Başoğlu’nun sonraki adımı bir kişisel antrenör ile çalışmaya başlamak olmuş. “Dışarıdan bir göz söylemezse insan kendi yaptığı hataları kolay kolay fark edemiyor.”

SÜPER SETLERLE SÜPER SONUÇLAR

Murat Başoğlu şu anda takip ettiği programda haftanın sadece iki gününde kardiyo yapıyor. “İnsanlar benim koşu bandı üzerinde ne kadar az vakit geçirdiğimi öğrendiğinde gerçekten çok şaşırıyor” diyor. Peki kardiyo yoksa yağlar nasıl gidiyor? İstasyon çalışmalarıyla… Tüm antrenman boyunca nabzını 130-140’larda tutacak şekilde hareketleri art arda yapıyor.

PİYASA DEĞİL SPOR YAP

Baklavalarınızla tanışmayı hariç tutarsak, forma girmenin en büyük ödülü çevrenizdekilerin sizden tavsiye istemek için sıraya girmesi olabilir. Murat Başoğlu’nun tavsiyesi ise magazin manşetlerini süsleyecek cinsten: “Piyasa yapılan spor salonlarında uzak durun.” Anlamı şu, amacınız gerçekten fiziksel sınırlarınızı zorlamaksa, kalabalık insanların spor yapmaktan çok sosyalleştiği spor salonları size hitap etmez. “İçeride havalı fitness aletleri,  açık havuzlar olmasa da olur. Eğer yeterince kararlıysanız, bir dambıl seti ile oturma odanızda bile forma girersiniz.”

Kaynak: http://www.menshealth.com.tr/40larindaki-adam-murat-basoglu/Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları