Oyuncu ve sunucu Yeliz Yeşilmen, verdiği röportajda "Çatır çatır koca parası yiyorum. Her şeyi bıraktım, gençliğimi güzelliğimi, vücudumu feda ettim. Ee, yerim tabii" dedi

Yeliz Yeşilmen:"Çatır çatır koca parası yiyorum"

GEÇTİĞİMİZ hafta sosyal medyada paylaştığı ojeli ve dekolteli namaz fotoğrafıyla adından söz ettiren Yeliz Yeşilmen, Posta gazetesinden Canan Danyıldız'a verdiği röportajda özel hayatıyla ilgil bilinmeyenleri anlattı.

Kocasının parasını çatır çatır yediğini belirten güzel oyuncu, "Kocamın parasını ben yemeyeceğim de kim yiyecek, pardon? Tabii ki de çatır çatır yiyeceğim. Zirvenin en top noktasındaydım. Her şeyi bıraktım, gençliğimi güzelliğimi, vücudumu feda ettim. Ee, yerim tabii! O mu benim paramı yiyecek? Her kadın kocasının parasını yiyecek" dedi.

Kocamın parasını ben yemeyeceğim de kim yiyecek, pardon? Tabii ki de çatır çatır yiyeceğim. Zirvenin en top noktasındaydım. Her şeyi bıraktım, gençliğimi güzelliğimi, vücudumu feda ettim.

 Kocamın parasını ben yemeyeceğim de kim yiyecek, pardon? Tabii ki de çatır çatır yiyeceğim. Zirvenin en top noktasındaydım. Her şeyi bıraktım, gençliğimi güzelliğimi, vücudumu feda ettim. Yeliz Yeşilmen Türk model ve dizi oyuncusu

Sosyal medya gezgini olmuşsunuz?

Baba Antakyalı, anne Adanalı olunca doğuştan gurmeyim aslında. Bunu iş haline getirdim, sosyal medyada sayfa açtım. Otelleri, restoranları gezip iyi ya da kötü her şeyi yazıyorum. Çalıştığım zamandan daha fazla sosyal medya takipçim var, çok enteresan. 'Yeliz'in Karavanı' isimli bir program yapmak istiyorum.

Aslında çalışmanıza gerek yok, hali vakti yerindesiniz…

16 yaşından beri çalışıyorum, üstelik Yay burcuyum, gezmeye tozmaya meraklıyım. Benimkisi keyifli bir iş. İki çocuklu curcunalı hayata alıştım.

Birkaç dadıyla mı baş ediyorsunuz? 

Yok, başkaları her çocuğa bir dadıyla gezer, bizde bir bakıcı var her şeyi yapan. Gerisi bende.

Eşiniz Ali Bey bu gezme işine ne diyor? 

O pek tercih etmiyor. Onunla gezeyim, onun dışında gezmeyeyim istiyor.

TV'den uzak kalalı yedi yıl olmuş. Niye sizi hâlâ takip ediyorlar ve seviyorlar ya da tepki gösteriyorlar?

Evlenip Adana'da müstakil bir eve yerleştim ve sakin bir hayatı seçtim. Bu hayatımı sosyal medyada paylaşınca daha büyük ilgi gördüm. Evde hamur açınca, benim de doğal, namusuna düşkün iyi bir anne olduğumu gördüler. 

E tabii… Eskiden cinsellik objesi olarak gösterilirken…

Evet, önceden çekiyorlardı mayolu bikinili, öyle görüyorlardı.

O Yeliz'den memnun değil miydiniz?

Hayır, memnundum. Güzel göründüğüm için ya da rol aldığım 25 diziyle sevilmek tabii ki güzeldi.

Sizi kim keşfetmişti?

Kimse! Adana'da İbrahim Tatlıses'in TV'sinde çalışıyordum. Sonra İstanbul'a geldim, Kral TV'de VJ olarak çalışmaya başladım.

Ünlü olmayı istiyor muydunuz?

Hayır. İskenderun'da, Adana'da sarışın olunca zaten tanınan ünlü bir kız gibiydim. Eve hep mektuplar, çiçekler gelirdi. Babam bunlarla baş edemediği için ruhsatlı silahıyla geziyordu.

Size daha sakin bir hayatı tercih ettiren kırılma noktanız ne oldu?

Kızım Asya'ya sürpriz bir hamilelik yaşadım. Hamile kalınca evlendik. Ali sahneyi istedi. TV'ye bir şey demedi. Sonra da vaktim olmadı ki. Adana'da yaşayınca… Derken Birbey dünyaya geldi. Doğum kiloları, eşimin MHP'den aday olması derken…

"HAMİLE KALMASAYDIM, İMAM NİKAHIYLA DEVAM EDERDİM"

Mutlu musunuz?

En iyi yaptığım şey, annelik. Bütün hayatım bitti. Anne olduktan sonra 'sen' kavramı bitiyor.

Eşiniz Ali Bey ile aranızda 18 yaş var. Hamilelik olmasaydı ilişkiniz öylece gider miydi? 

Giderdi, evlilikten korkuyordum. Ailemden istemişti, imam nikahım vardı. Doğru kadın olacağımı Ali benden evvel fark etmiş.

Aradaki yaş farkını hissediyor musunuz?

Hiç hissetmiyoruz. O benim gezmeme tozmama bir şey demiyor, ben onun ağır ortamına karışmıyorum. Birbirimizi tamamladık. Ağır adam severim. O gördü, aşık oldu, sahiplendi.

"Genç karım var, 10 yıl sonra…" korkusu yaşıyor mu?

(Gülüyoruz) Hayır, aksine özgüven patlaması yaşıyor. "Sen kendine bak 40 olacaksın yakında" diyor. O daha zor biri. Erkeğine hizmet eden bir kadınım. Osmanlı erkeği gibi suyunu bile getiririm. Reis odur ama son sözü ben sözlerim, asıl patron benim. Hâlâ beni şımartacak diye korkuyor!

Başka çocuk yapar mısınız?

Hayır, tahammülüm yok. Bunlar bana çekmişler, çok hareketliler. Ayrıca 25 kilo verdim, çalışmak istiyorum. Asya ilkokula başlıyor, Birbey 2 yaşına geldi. Arada sosyal sorumluluk projelerine de katılıyorum. Magazinden cemiyet hayatına geçiş yaptım. 

'Cinsellik objesi' bir kadına cemiyet nasıl bakıyor?

(Gülüyor) Tabii hasetler, kabul etmiyorlar. "Koca parasıyla geldi" diyorlar. Geçmişimde utanılacak bir şeyim yok. En fazla bikinili pozum vardır, o da aile dergisine…

Pişmanlık duyuyor musunuz?

Hayır, duymuyorum. Sezen Aksu'yu da çektiler o halde ne olmuş! Ben seksiliğimi sempatikliğimle birleştirdim.

Pişman olduğunuz şeyler var mı?

O kapak pozları… Kapak pozlarını bir film için yapsaydım, sanat olurdu. Yönlendiren olsaydı, daha dikkatli olurdum.

"MİLYON VERSELER APTAL SARIŞIN OLMAM"

Seksi, sarışın güzel bir kadını Ali Bey nasıl taşıyor? 

Valla gayet iyi taşıdı. Ama bikinili, mayolu pozları tabii ki istemiyor. Ben de artık nerede ne yapacağımı biliyorum. Onu gaza getirenler de oluyor. Ona çok aşık olduğum için her şeyi elimin tersiyle ittim.

Kıskanıyor mu? Yapılan yorumlara ne diyor?

Yorum yazanlar erkek mi kadın mı diye bakıyor. Gerekirse yanıt da veriyor. Kötü yorumlara yanıt vermiyorum, siliyorum, engelliyorum.

Kendinize hâlâ seksi geliyor musunuz, iki çocuktan sonra?

Evet, tabii ki. Hamileyken bile çok seksiydim.

Bayağı akıllı sarışınsınız. Sizi niye böyle aptal göstermişler?

(Gülüyoruz) Ne bileyim. Ama bugün olsa milyon versen aptal, seksi sarışını oynamam.

SOSYAL MEDYADA 'BİZİM GİBİ' DEYİP SEVİYORLAR

Kimler takip ediyor daha çok? 

Kadınlar. Üstelik de hepsi gerçek, sahte hesap değil.

Enteresan! Bu kadar seksi görünen bir kadını niye kadınlar sever?

Sansasyonel bir skandalım, kasedim yok. Ailelerin arasına girmem bundan. Anneni, babanı, eşini görüp "Aa bu da bizim gibi" deyip daha çok seviyorlar. Koca parası yiyip geziyorsun deyip gıcık olanlar da var.

Gerçekten koca parası mı yiyorsunuz?

Kocamın parasını ben yemeyeceğim de kim yiyecek, pardon? Tabii ki de çatır çatır yiyeceğim. Zirvenin en top noktasındaydım. Her şeyi bıraktım, gençliğimi güzelliğimi, vücudumu feda ettim. E, yerim tabii! O mu benim paramı yiyecek? Her kadın kocasının parasını yiyecek.

Evllilik sözleşmeniz var mı?

Hayır, ben yapmam. Para pul hesabı varsa, baştan yanlış. Yapılacaksa, her iki taraf da yapmalı.Yeliz Yeşilmen / Model / Vikipedi

Yeliz Yeşilmen / Model

Yeliz Yeşilmen Türk model ve dizi oyuncusudur. İlk olarak Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında tanındı. Daha sonra rol aldığı Aşkım Aşkım dizisiyle ünlendi. Foto modellik ve mankenlik de yapmaktadır. Vikipedi

  • Doğum tarihi: 17 Aralık 1978 (38 yaşında), Adana, Türkiye
  • Boy: 5' 5¨
  • : Ali Uğur Akbaş (e. 2010)
  • Ebeveynler: Cemal Yeşilmen
  • Çocuklar: Asya Tuana Akbaş, Birbey Akbaş
Şarkılar

  • Elemtere Fiş · 2006
  • Fıstık Çıkı Çıkı · 2009
  • Fıstık Çıkı Çıkı · 2009

Instagram paylaşımları olay olan Yeliz Yeşilmen kimdir? Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Yeliz Yeşilmen kimdir?

Instagram paylaşımları olay olan Yeliz Yeşilmen kimdir? Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Yeliz Yeşilmen kimdir? Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Yeliz Yeşilmen kimdir, kaç yaşında?

Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Yeliz Yeşilmen kimdir, kaç yaşında?

Türk model ve dizi oyuncusu Yeliz Yeşilmen, 17 Aralık 1978 yılında Adana’da doğdu.İlk olarak Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında tanındı. Daha sonra rol aldığı Aşkım Aşkım dizisiyle ünlendi. Foto modellik ve mankenlik de yapmaktadır. Ayrıca Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye'de (2007) ve Dansöz (2001) adlı sinema filmlerinde rol aldı. Amerikan yapımı realite şovu The Simple Life'ın, Türk versiyonu olan Her Şey Yolunda adlı televizyon programında manken Tuğba Özay ile birlikte rol aldı.

Şarkıcılık deneyimi de olup, Tat Beni(2004) adlı albüm, Yeliz Yeşilmen'in ilk stüdyo albümü olmuştur. Daha sonra Elemtere Fiş (2006) ve Fıstık Çıkı Çıkı (2009) albümlerini çıkardı. Oynadığı dizilerde daha çok aptal sarışın tiplemeleriyle rol aldı. 2010 yılında Ali Uğur Akbaş ile hayatını birleştiren Yeliz Yeşilmen’in Birbey ve Asya isimli iki çocuğu var.

Evli Çocuklu Gezgin Yeliz Gölköy'de

EVLİ ÇOCUKLU GEZGİN YELİZ – ALAÇATI’DA

Alaçatı İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı son dönemlerde ismini çokça duyduğunuz bir mahalle.Rengarenk kapı ve pencerelerin süslediği cumbalı taş evler begonvillerin sardunyaların sarmaladığı Arnavut kaldırımlı sokakları mavi tahta sandalyeleri, yöreye özgü motiflerle renklendirilmiş masa örtülerinin süslediği kafeler restoranlar. Turkuaz denizinin kavuştuğu kumsal ve de sörfçülerin rağbet ettiği meşhur rüzgarı paha biçilemez. Alaçatı’da  Arnavut kaldırımlı dar sokaklarda yürüyerek begonvillerin sarmaladığı renkli çerçeve  pencereli cumbalı o tarihi taş evlerin büyüsüne kapılmamak elde değil..  Ege mutfağının en seçkin zeytinyağlılarını, mezenin en kralını, balığın  en lezzetlisini bulabileceğiniz, altmışların yetmişlerin hit şarkılarının eşliğinde keyifle bir akşam yemeği  yiyebileceğiniz ender tatil beldelerinde biri. Diğer tatil beldelerinden çok farklı kendine has bir yapısı olduğunu zaten beldeye gelir gelmez o havayı soluduğunuz da hemen fark eder ve buraya aşık olursunuz. Benden söylemesi…

Ben LA BİEN ALAÇATI OTEL,   işte bu şirin tatil beldesinde Alaçatı mahallesi 12067. Sk no:6   adresinde bulabileceğiniz, tamamı taş yapı, dokuz odalı şirin bir butik otelim, iki yıldır sizin gibi değerli misafirlerimizi ağırlamak onların mutlu,huzurlu, ve de akıllarında hep kalacak bir tatil geçirip,  zinde ve mutlu bir şekilde evlerine dönmeleri için hizmet vermekteyim. Alaçatı çarşısına yürüme mesafesi kadar yakın, deliksiz bir uyku çekebileceğiniz  kadar sessiz, huzurla kitabınızı okuyabileceğiniz, havuz kenarında saatlerce evinizdeymiş gibi güneşlenebileceğiniz  kadar rahat, akşamları şark köşeli tahtta ayaklarınızı uzatıp günün yorgunluğunu kahvenizi yudumlayarak atabileceğiniz size aile sıcaklığını hissettiren, minik şirin bir  otel. Alaçatı’nın en büyük şömineli süit odasına sahibim, isterseniz binanın içinde bulunan cumbalı yada hem cumbalı hem de balkonlu odalarımın birinde çayınızı yudumlayıp o mistik havayı soluya bilirsiniz.Geri kalan odalarıma haksızlık edemem tabi ki, isterseniz bahçede size özel bahçesi olanı, isterseniz yine bahçede müstakil olan delux odalarımı tercih edebilirsiniz…  Sabahları istediğiniz saatte Alaçatı’ya özel reçellerin süslediği güler yüzlü personelimin hazırladığı köy kahvaltısını yapıp tatilin tadını çıkartabilirsiniz.Sizin güvenliğiniz, huzurunuz, rahatlığınız, konforunuz benim için çok önemli…!!! Benim bir önce ki  yıl gelip bu yıl tekrar gelmek için rezervasyon yaptıran misafirlerimden  biri olmak istemez misiniz ?
LA BİEN ALAÇATI BUTİK OTELBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları