Avusturya’da bir derginin modelleri çırılçıplak haber sunuyorlar, röportaj yapıyorlar. (18+) Yoksa siz hala Nude Muse duymadınız mı? 'Saklayacak hiçbir şeyi olmayanlar' tarafından hazırlanan bu program izlenmeye değer.

Çıplak ilham perileri haber bülteni ( Nude Muse +18 )

Avusturya’da bir derginin modelleri çırılçıplak haber sunuyorlar, röportaj yapıyorlar. (18+) Yoksa siz hala Nude Muse duymadınız mı? 'Saklayacak hiçbir şeyi olmayanlar' tarafından hazırlanan bu  program izlenmeye değer.Nude-Muse - Çıplak ilham perileri hakkında...

Nude-Muse - Çıplak ilham perileri hakkında...

Çırılçıplak haber sunup, röportaj yapıyorlar! ( Nude Muse +18 )

Nude-Muse nedemek?

  • Nude-Muse kelime olarak Çıplak ilham perisi anlamına gelmektedir.

Çıplak ilham perileri çıplaklığı olumlu bir şekilde gösteriyor. Amaçları, çıplaklığın yalnızca bazı insanlar ve birçok medya tarafından düşünülmekte olan mevcut seks ve yetişkin eğlencesi ile ilgili olmadığını göstermek. Nude-Muse çıplaklığın cinsel olmayan ve hatta normal bir yaşam şekli olabileceğini göstermek için tasarlanmıştır.

 Nude-Muse, güzelliğin vücut genişliği ya da yaş dar bir bant olmadığını göstermekle ilgilidir. Bu güzellik, 30'lu, 40'lı ve 50'li yaşlardaki insanlarda da bulunabilir. 

  Nude-Muse, medyanın ortak basmakalıplara karşı koymakla ilgilidir; birçok kişi eğilimli dünyayı incitmektedir. Sonuç olarak birçok insan, az güzellikte çirkin bir dünya görürler. Bu insanlar bu hallerinden dolayı elbetteki üzgün değil merak etmeyin.

 Nude-Muse, gözlerinizi açarsanız ve biraz daha geniş bir zihinle bakarsanız, dünyanın güzellik dolu olduğunu göstermeyi ummaktadır.

Evelyn ve Penni

Evelyn ve Penni nude-muse.com

'Saklayacak hiçbir şeyi olmayan program' sloganıyla yola çıkan bir Nude Muse TV,  çıplak kadınların sunduğu ve gündemdeki konulara ilişkin yine çıplak röportajlar yapılan bir haber programına imza attı.

Üyelik gerektiren ve yetişkinler için içerik sunan bir sitenin başlattığı program, haftanın her günü yayınlanıyor.

Kimberley

 KimberleyBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları